Luizi i vë vulën thashethemeve, sqaron raportin e Kiarës me nënën e tij

vovalbania June 17, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luizi i vë vulën thashethemeve, sqaron raportin e Kiarës me nënën e tij

Që prej daljes së Luizit dhe Kiarës nga shtëpia e “BBV”, aludimet se marrrëdhënia e kësaj të fundit me nënën e këngëtarit nuk është e mirë, nuk kanë munguar.

Kjo nisur dhe nga mungesa e saj në dasmën e dyshes më 6 maj.

Prej ditësh Luizi ndodhet në një tur koncertesh në Amerikë ku edhe ka sqaruar raportin e tyre njëherë e mirë.

“Kurrë nënën time Kiara s’e idhnon, do t’i bëjë kafe, çaj me limon”, tha ai teksa këndonte në skenë.

@vipmagazine.al #kiaratito #luizejlli #vipmagazine ♬ original sound – VipMagazine.al

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE