Çfarë ka Kiara me menaxheren e Luizit? I vë “vulën” me FOTO-n e fundit

vovalbania June 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë ka Kiara me menaxheren e Luizit? I vë “vulën” me FOTO-n e fundit

Kiara Tito është një nga vajzat më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Lidhja me Luiz Ejllin e ka vënë në qendër të mediave rozë, e çdo lëvizje e saj komentohet. Tashmë që ajo përfundoi xhirimet e ‘Kepi i Vip-ave’ është më e lirë, për të qëndruar pranë Luizit (kur ky i fundit ndodhet në Shqipëri e jo në koncerte).

Luizi është i angazhuar në projekte të ndryshme, si në muzikë dhe në filma, ndaj koha e kaluar me Kiarën është ajo që përbën interes për publikun.

E të gjithë pyesin, si është marrëdhënia e Kiarës me kolegët e Luizit, e mbi të gjitha me menaxheren e tij, Petrinën.

Epo kjo foto e postuar ditën e sotme nga Kiara i vë ‘kapakun’.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE