Përse e “blindoi” dasmën? Arbana Osmani flet për herë të parë pas martesës (VIDEO)

vovalbania June 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Përse e “blindoi” dasmën? Arbana Osmani flet për herë të parë pas martesës (VIDEO)

Edhe pse një ndër moderatoret më me zë në ekranin shqiptar, intervistat e Arbana Osmanit numërohen me gishtat e njërës dorë.

Moderatorja është mjaft e rezervuar edhe për jetën private dhe njësoj edhe për dasmën e saj që u mbaj pak ditë më parë. Arbana dhe Eduarti “blinduan” dasmën dhe për këtë është pyetur vetëm së fundmi në Suharekë.

Por edhe këtë herë, tepër e rezervuar Arbana ka refuzuar të ndajë detaje nga dasma.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE