I gjallë apo i vdekur? Publikohet fotoja e fundit e Vis Martinaj, ‘mbreti i kumarit’ është arratisur drejt këtij shteti

vovalbania June 30, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I gjallë apo i vdekur? Publikohet fotoja e fundit e Vis Martinaj, ‘mbreti i kumarit’ është arratisur drejt këtij shteti

Që nga muaj gusht i vitit të kaluar, fati i ish bosit të kumatit, Vis Martinaj, një nga njerëzit më të lakuar në Shqipëri, mbetet mister.

Sot nuk ka një version zyrtar nëse Martinaj është fshehur dhe mbase po përgatit hakmarrjen apo është eliminuar dhe zhdukur nga armiqtë e shumtë.

Prapaskena ka siguar disa foto të reja dhe që dyshohen si të fundit të biznesmenit Ervis Martinaj.

Në foto vihet re ndryshimi, ku Martinaj duket se ka shtuar disa kilogramë.

Një burim tha se fotoja është bërë në Meksikë, por nuk ka asnjë provë për vendodhjen e saktë.

I gjallë apo i vdekur? Publikohet fotoja e fundit e Vis Martinaj,

Kjo foto që është publikuar sot ngre dyshime të forta për mundësinë e inskenimit të zhdukjes nga Martinaj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE