Kiara “mollë sherri” mes Ronaldos dhe Luizit: Nuk bëhen të gjitha punët me by*hë

vovalbania July 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kiara “mollë sherri” mes Ronaldos dhe Luizit: Nuk bëhen të gjitha punët me by*hë

Deklarata e Ronaldos në lidhje me Kiarën ka futur në sherr moderatorin me Luizin.

Ronaldo tha në episodin e mbrëmjes së kaluar te “Kepi i Vipave” se ai do ta prezantonte emisionin më mirë se prezantuesja aktuale, Kiara Tito. Kaq është dashur që Luizi të shpërthejë ndaj Ronaldos.

Në një koment në Instagram, Luizi ka mbrojtur nusen e tij, Kiarën, duke ironizuar Ronaldon, raporton albeu.com.

“Nuk bëhen të gjitha punët me by*hë o Butterfly. Jo gjithçka bëhet për folloëers, ka një limit!”, shkruan Luizi në Instagram.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE