Kepi i vip-ave, Ronaldo del hapur kundër Kiara Titos: Këtë emision meritoja ta prezantoja unë

vovalbania July 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kepi i vip-ave, Ronaldo del hapur kundër Kiara Titos: Këtë emision meritoja ta prezantoja unë

Këtë të diel në Top Channel ka nisur transmetimi i emisionit më të ri veror, “Kepi i VIP-ave. Pjesa më e madhe e VIP-ave janë ish-banorët e ‘BBV3’.

Që në nisje të puntatës së parë, janë parë debatet mes pjesëmarrësve ku nuk kanë munguar as edhe thumbat.

“Këtë emision meritoja ta prezantoja unë, me gjithë respektin dhe dashurinë për Kiarën. Vazhdoj ta them këtë.”- tha Ronaldo, kështu duke shprehur hapur dëshirën që programi të moderohej nga gazetari.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE