Pas ndarjes, Dafina dhe Dj Geek marrin një tjetër vendim për raportin mes tyre

vovalbania July 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas ndarjes, Dafina dhe Dj Geek marrin një tjetër vendim për raportin mes tyre

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek prej javësh kanë qenë në vëmendje të mediave për ndarjen e tyre. Ndonëse asnjëri nga ata nuk e kanë konfirmuar lajmin, disa burmeve për “Prive” bëjë të ditur se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Mirëpo përveç romancës së dashurisë ata kishin edhe një lidhje profesionale, ndërsa sipas disa burimeve për “Prive” dyshja kanë marrë dhe një vendim. Ata vendosur që ti ndajnë ‘rrugët’ edhe në bashkëpunimet në projektet muzikore.

Kjo verë do të jetë e fundit që ne do ti shohim Dafinën dhe Dj Geek në një bashkëpunim me njëri-tjetrin, pasi sipas burimeve në vjeshtë ata nuk do t’i lidhë më as profesioni.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE