Nuk është bashkëshorti! Jonida Vokshi na tregon të gjithëve mashkullin e saj të preferuar (FOTO)

vovalbania July 14, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nuk është bashkëshorti! Jonida Vokshi na tregon të gjithëve mashkullin e saj të preferuar (FOTO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të dytë, kësaj here me një djalë, e duket se të dy “lënë kokën” pas të voglit të shtëpisë.

Aq sa, Jonida tashmë e ka “zëvendësuar” Besnikun dhe nuk e ka më mashkullin e saj të preferuar. Kjo sepse vendin ia ka zënë i biri.

Me humor, këtë ajo e shkruan edhe në postimin e fundit në Instagram. Teksa pozon me të birin në krahë, Jonida shprehet:

“Zemer @besnikkrapi, me fal po kam dale pak me mashkullin tim te preferuar ?”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47623 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE