Klajdi Haruni do bëhet baba për herë të parë?

vovalbania July 19, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Klajdi Haruni do bëhet baba për herë të parë?

Pak muaj më parë në një intervistën në “Në kurthin e Piter Pan”, Klajdi Haruni ndau për herë të parë lajmin që ka një vajzë në zemrën e tij. I pyetur nëse ia kanë vjedhur zemrën, artisti asokohe përmendi këngën “Skifterja e zemrës”, duke u shprehur se tani që është në një lidhje, e këndon edhe me më shumë dashuri.

Më pas ai publikoi një foto sot në Instagram ku shihej ai në sfond dhe dora e partneres.

E tani raportohet se çifti do bëhen prindër për herë të parë. Sipas “Kryefjala.com” artistja dhe partnerja e tij do bëhen me një bebe. Vetë Klajdi nuk ka reaguar mbi lajmin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47617 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE