Miq apo armiq? Ja si është marrëdhënia e Kristit me Luizin pas “BBVA” (Foto)

vovalbania July 19, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Miq apo armiq? Ja si është marrëdhënia e Kristit me Luizin pas “BBVA” (Foto)

Kristi dhe Luizi ishin miq dhe armiq brenda shtëpisë së BB, ndonse pas përfundimit nuk u dëgjua më gjë për ta.

Së fundmi heshtjen e ka thyer Kristi i cili është pyetur nga një ndjekës për marrëdhënien e tij me Luizin. Kristi ka thënë thjesht: e komplikuar.

Duke nënkuptuar se situatat mes tyre nuk janë shumë të qeta.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE