Provojeni menjëherë! Ja çfarë ndodh kur shkruani Barbie në motorin e kërkimit të Google

vovalbania July 19, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Provojeni menjëherë! Ja çfarë ndodh kur shkruani Barbie në motorin e kërkimit të Google

Mania e Barbie ka pushtuar botën dhe duket se e ka bërë edhe Google.

Nëse nuk e keni kërkuar në Google filmin për të cilin të gjithë po flasin këto ditë, është koha që ta bëni.

Kur shkruani Barbie në motorin e kërkimit Google, gjëja e parë që shfaqet janë trailerat dhe faqet që lidhen me filmin, dhe më pas ka një bonus, i gjithë ekrani do të bëhet rozë dhe yjet rozë do të shfaqen.

Ndryshe, premiera e filmit “Barbie” me Margot Robbie dhe Ryan Gosling u mbajt në mbarë botën ditët e fundit. Filmi do të publikohet së shpejti në mbarë botën.

“Barbie” u drejtua nga Greta Gerwig.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE