A jeni kuriozë të shihni se si dukeshin disa nga politikanët në rininë e tyre?

vovalbania July 21, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A jeni kuriozë të shihni se si dukeshin disa nga politikanët në rininë e tyre?

Sali Berisha, Edi Rama, Lulzim Basha, çifti Meta-Kryemadhi, janë njerëzit që e kanë përcaktuar politikën shqiptare për tre dekada.

Më poshtë do të shihni disa foto të tyre por edhe të politikanëve të tjerë, ku duket ndryshimi që kanë pësuar që nga vitet e studimeve dhe rinisë deri sot.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE