“Pupuu çfarë turpi”, Aleksandër Gjoka ironizon keq Dafina Zeqirin: Hajde live hajde

vovalbania July 21, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Pupuu çfarë turpi”, Aleksandër Gjoka ironizon keq Dafina Zeqirin: Hajde live hajde

Këngëtari Aleksandër Gjoka, në një reagim në rrjete sociale është shprehur kritik ndaj trendit muzikor dhe ndryshimet që ka pësuar së fundmi.

Përformancën e Dafina Zeqirit e cilëson një turp, pasi nuk po këndonte live.

Gjoka ka ndarë një video të Dafina Zeqirit, bashkangjitur së cilës shkruan: “Hajde live

hajde. Pupupu çfarë turpi. Ec aty VIP”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE