Moderatores i ngjitet karkaleci mes emisionit, do të habiteni si e përballoi situatën

vovalbania August 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Moderatores i ngjitet karkaleci mes emisionit, do të habiteni si e përballoi situatën

Erjola Docit i ka ndodhur një e papritur teksa ndodhej në skenën e “She’s on Top”, për t’i dhënë çmimin një prej vajzave.

Një karkalec iu ngjit Erjolës në kraharor dhe me ta parë ajo reagoi. Erjola u tremb fillimisht, por e kaloi situatën pa shumë zhurmë, duke e hedhur karkalecin tutje.

Pas këtij momenti ajo qeshi dhe tha se iu duk si aksesor.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE