Noizy? Jo! Jori Delli në një lidhje me reperin e njohur italian

vovalbania August 13, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Noizy? Jo! Jori Delli në një lidhje me reperin e njohur italian

Në rrjet është aluduar shpesh për një lidhje të mundshme të modeles së njohur, Jori Delli dhe reperit Noizy.

Mirëpo duket se përpos projekteve të përbashkët që dyshja kanë patur, nuk ka asgjë mes tyre më shumë se miqësi.

Jemi të bindur për këtë pasi pak më parë, reperi i njohur italian, Federico Palana, postoi disa foto në Instagram ku shihej krah Jori Dellit.

Reperi e ka shoqëruar postimin me shenjën e infinitit, ndërsa nuk kanë munguar edhe komentet me emrin e modeles.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE