Donald Veshaj feston sot ditëlindjen, Bora Zemani i bën një dedikim të ëmbël

vovalbania September 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Donald Veshaj feston sot ditëlindjen, Bora Zemani i bën një dedikim të ëmbël

1 shtatori është një ditë mjaft e veçantë për çiftin Bora Zemani dhe Donald Veshajn.

Kjo pasi aktori dhe vëllai i tij binjak, Romeo, festojnë sot ditëlindjen.

E me këtë rast, nuk kishte si të mungonte një urim i ëmbël nga moderatorja për partnerin e saj. Në një postim në Instagram, ajo shkruan:

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! #happybirthday”, shoqëruar me disa foto.

Binjakët, Donald dhe Romeo mbushin sot plot 28 vjeç.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE