Çfarë ndjesie ishte kur more vesh që gjysma e shqiptarëve të urrente? Ja si përgjigjet Olta Gixhari

vovalbania September 22, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë ndjesie ishte kur more vesh që gjysma e shqiptarëve të urrente? Ja si përgjigjet Olta Gixhari

Në edicionin e dyte të reality show ‘Big Brother Vip Albania’, vëmendjen më të madhe e kishte aktorja e njohur, Olta Gixhari, u shoqërua nga një marrëdhënie dashuri-urrejtje nga ndjekësit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila së fundmi ka postuar disa poyetje që i kanë bërë ndjekësit, por vetëm njëra nga pyetjet mori vëmendjen e saj.

“Çfarë ndjesie ishte kur more vesh që gjysma e shqiptarëve të urrente?”, shkroi një ndjekës.

Por, Olta nuk ka nguruar për t’i kthyer një përgjigje e cila tha se ishte shumë e lumtur që kishte shkaktuar ndjesi kaq të forta tek shqiptarët si dashuri-urrejtje, pasi kjo ishte pika më e lartë e suksesit në atë show.

“U lumturova shumë, që e para kisha gjysmën tjetër të shqiptarëve, dhe që kisha shkaktuar ndjesi kaq të forta si dashuri-urrejtje, pasi është pika më e lartë e suksesit që mund të mbërrihet nga një reality show. Por mos harroni që një fije e hollë i ndan, se kur dola të gjithë më donin përsëri brenda shtëpisë”, u përgjigj aktorja.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE