‘Di të bësh gjë tjetër përveç se të jesh gruaja e dikujt’, Egli Tako replikon ashpër me komentuesin

vovalbania November 09, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
‘Di të bësh gjë tjetër përveç se të jesh gruaja e dikujt’, Egli Tako replikon ashpër me komentuesin

Egli Takon e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron të ndajë momente nga e përditshmja e saj.

E duke qenë se është aktive, nuk i shpëtojnë as komentet që ndjekësit i bëjnë në profilin e saj të Instagramit.

Së fundmi një prej tyre i ka shkruar duke i thënë: “Di të bësh gjë tjetër përveç se të jesh gruaja e dikujt?”

Egli nuk ia përtoi një përgjigje ndjekësit, teksa i tha: “Shumë gjëra! Por më e rëndësishmja, di të kem një identitet dhe mos fshihem pas adresave fallco se s’kam guxim & të ndenjura të flas në emrin tim”.

Kujtojmë se Egli dhe Olsi Bylyku i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pak muaj më parë.

Ndërsa në rrjet është konfirmuar pak pas ndarjes së tyre romanca e re e këngëtarit me një gazetare.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32610 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE