Kopje e të atit! Sa vjeç bën sot dhe me çfarë merret djali i Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit (FOTO)

vovalbania November 17, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kopje e të atit! Sa vjeç bën sot dhe me çfarë merret djali i Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit (FOTO)

Djali i kantautorit Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçit feston sot ditëlindjen. Ai mbush sot 23 vjeç dhe një urim publik në mesnatë nuk mund të mungonte nga e ëma.

“Gëzuar ditëlindjen dielli im”, ka shkruar Mira.

Një urim ka ardhur edhe nga e motra, Era. “Gëzuar ditëlindjen shpirti i motrës”, shkruan Era krah videos ku Drini i bie piaos.

Nëse vajza e tyre, Era ka qenë e përfolur ne mediat rozë, Drinin e kemi parë më pak. Nëse Era ishte kopje e mami Mirës, Drini qenka një kombinimin i bukur i Shpëtimit dhe Mirës.

I vogli i shtëpisë ka ndjekur hapat e prindërve dhe i është futur muzikës prej rreth 2 vitesh, por ndryshe nga ata ai ka zgjedhur repin, shkruan Albeu.com.

Prej vitesh Mira Konçi është shkëputur jo vetëm nga ekrani, por edhe nga Shqipëria. Mira Konçi dhe ish-bashkëshorti i saj njoftuan 5 vite më parë se po shpërnguleshin për te jetuar në Amerikë, por shumë shpejt erdhi lajmi i ndarjes së çiftit ikonë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE