“Kur u zura me Meritonin, shkova te dhoma e rrëfimit dhe…”- Rikja nxjerr zbuluar produksionin

vovalbania March 28, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Kur u zura me Meritonin, shkova te dhoma e rrëfimit dhe…”- Rikja nxjerr zbuluar produksionin

Këtë vit duket se çdogjë po i del jashtë kontrollit produksionit të “Big Brother VIP Albana”.

Thuajse po duket e pamundur që ata të ndalojnë bullizimin e Eglës ndaj banorëve të tjerë apo situata të papranueshme në shtëpi.

Përpos kësaj, edhe skemat e tyre po dalin në dritë. Ka qenë Rikja ajo që ka zbuluar një situatë kundër rregullave të lojës, në një diskutlim me Julin dhe Rozën.

Ajo ka treguar se pas zënkës me Meritonin disa javë më parë, ka shkuar në dhomën e rrëfimit dhe ka kërkuar të largohet. Megjithatë, Rikja tregoi se përmes një telefonate me familjarët e saj, këta të fundit i kanë kërkuar të vazhdojë lojën.

https://lokimagazine.com/wp-content/uploads/2024/03/Rike-nxjerr-sekretin-e-produksionit-Fola-me-mamin-dhe-motren-iconstyle.al_.mp4
Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE