Ledjona Xheladinaj poston fotografinë e ëmbël me të bijën!

vovalbania June 11, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ledjona Xheladinaj poston fotografinë e ëmbël me të bijën!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja Ledjona Xheladinaj së fundmi ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku shumë ndjekës i kanë drejtuar pyetje të ndryshme. Një nga ndjekësit e kanë pyetur se përse nuk poston foto me vajzën e saj, e për këtë Ledjona e ka pasur një përgjigje.

Eshtë fantastike lidhja që ke me vajzën por nuk poston shumë më të?

Ledjona: Ndryshe nga unë, nuk i ka qejf fotot dhe boll e kapa prime-n thotë kur ishte ti brenda

Ish-banorja Ledjona Xheladinaj së fundmi ka postuar një video në rrjete sociale teksa duket duke vrapuar nëpër ambjentet e Top Channel shumë e lumtur. Nga ajo që Ledjona ka shkruar në postim duket se po paralajmëron se së shpejti do të jetë pjesë e një projekti televiziv në Top Channel.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE