Dua Lipa duket më me stil se kurrë me këtë veshje!

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dua Lipa duket më me stil se kurrë me këtë veshje!

Ajo shkëlqen gjithnjë dhe e diela nuk ishte përjashtim për Dua Lipën, pasi ajo doli në Nju Jork pasi shijoi një darkë në Carbone në një veshje tjetër mahnitëse. Këngëtarja tregoi aftësitë e saj të mira të stilit në një këmishë të bardhë me përmasa të mëdha me një dekolte jashtë supit dhe mëngë të gjera.

Dua e ka shoqëruar këmishën me një palë xhinse blu të errët. Ajo shëtiti në rrugë me një palë çizme të zeza të trasha dhe i mbante gjërat e saj në një çantë dore të kuqe të ndezur. Dua shtoi një gjerdan të trashë të stolisur me një varëse fluture dhe i la flokët e saj t’i binin mbi supet.

Dalja e saj vjen pasi u zbulua se Dua është ndarë nga kompania e menaxhimit që e ndihmoi atë ta kthente në një sensacion global, pas një mosmarrëveshjeje për të ardhurat. Këngëtarja, e cila nënshkroi për Tap Management me qendër në Londër në vitin 2013 ndërsa punonte si kamariere në bar koktej, i habiti shefat e saj javën e kaluar kur tha se nuk donte më që ata ta përfaqësonin atë.

Dua, një fituese e trefishtë e çmimeve Grammy, e cila aktualisht është në një turne në Amerikë, ka marrëveshje fitimprurëse me firma duke përfshirë Evian, Yves Saint Laurent dhe Versace. Ajo gjithashtu ka marrëveshje me mediat sociale për të promovuar pijen vërtet alkoolike.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE