Nëse doni të dukeni me stil, përfshini patjetër këto 3 ngjyra në garderobën e vjeshtës

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nëse doni të dukeni me stil, përfshini patjetër këto 3 ngjyra në garderobën e vjeshtës

Ngjyrat e ndritshme kanë ardhur me sezonin e ri Vjeshtë/ Dimër 2021. Portokallia, e verdha dhe roza dominuan pasarelat e gjigandëve të modës Versace, Prada dhe Gucci. E verdha ishte protagonistja më e madhe në Moschino.

Shtëpia franceze e modës Chanel përdori ngjyrën e kuqe / portokalli si një simbol të inovacionit, veçanërisht në koleksionin Vjeshtë / Dimër 2021. Ndërsa stilisti Raf Simons përdori ngjyrën rozë për pamjet urbane, me xhaketat dhe pantallonat.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55499 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE