Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!(FOTO)

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!(FOTO)

Është sezona për tu veshur bukur!

Nuk ka qenë asnjëherë në trend të lini veten pas dore, ose të vishni ato gjërat që ka lënë mamaja juaj te tavolina.

Është koha te merrni stilin tuaj në dorë dhe të shkëlqeni këtë vjeshtë. Sepse s’ka asgjë më tërheqëse se një djalë që kujdeset për vete.

Meqë vjeshta vetëm ka ardhur, në disa gjëra esenciale duhet investuar sepse në kohë shirash një palë atlete nuk ju kryejnë punë.

Po ashtu vjeshta është stina më e mirë për tu dukur bukur. Nje palë xhinse, një pallto ose xhaketë qoftë ajo casual apo sportive kombinuar me një palë këpucë, paraqesin një mashkull mjaft tërheqës.

Dhe mos harroni xhaketat e lëkurës, ato ju bëjnë të papërballueshëm!

men's fall jackets

men's fall fashion light parka

barbour quilted jacket

fall fashion shirts and sweaters

chino pants mens fall fashion wardrobemens fall fashion footwear boots and sneakersThursday boots captainfall fashion orion leather belt

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54526 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE