Xhinset e gjera “pushtojnë” sërish stilin e rrugës, si t’i kombinoni

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Xhinset e gjera “pushtojnë” sërish stilin e rrugës, si t’i kombinoni

Dimrin e kaluar, xhinset e gjera fituan epërsinë ndaj modeleve të ngushta, duke filluar nga pasarelat dhe deri në rrugë. Kështu, versioni më komod i xhinseve të preferuara u bë trendi kryesor i ditëve normale, duke dhënë mundësinë për t’ju ndjerë komod dhe me stil në të njëjtën kohë.

E njëjta tendencë vijon edhe këtë sezon me xhinset e gjera dhe rrugët e Milanos dhe Parisit ofrojnë kombinime të përjetshme. Nëse nuk dini si të vishni xhinset tuaja të gjera për t’u dukur gjithmonë elegant, Vogue ofron disa sugjerime.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE