Semi vjen me një paralajmërim për sonte: Mos më shani

vovalbania February 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Semi vjen me një paralajmërim për sonte: Mos më shani

Semi Jaupaj ka treguar së ka qenë pjesë e festës së Big Brother.

Ajo këtë e ka bërë të ditur në një postim në Instagram ku ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ajo ka dhënë se në këtë mbëmaje ka dhënë mendimet më të sinqerta sepse me mbarimin e BBV asgjë nuk do të ndikojë më.

“Shihemi sonte në Post Big Brother.Me mendime të sinqerta, tani që dhe nuk ndikojë me në lojën e askujt. Ps. Mos me shani”, ka shkruar Semi.

Ndryshe, sot gjatë ditës është bërë e ditur se Beatrix dhe Donald janë ndarë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE