Kim Kardashian modifikoi makinat e saj luksoze dhe i kushtoi një mal me para!

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian modifikoi makinat e saj luksoze dhe i kushtoi një mal me para!

Ajo ka një flotë makinash luksoze në emrin e saj.

Dhe rezulton se Kim Kardashian ishte e vendosur që t’i bënte makinat e saj sa më unike që të ishte e mundur – ajo ndryshoi ngjyrën e tyre në mënyrë që të përshtateshin me shtëpinë e saj.

Themeluesja e SKIMS, 41 vjeçare, harxhoi më shumë se 100,000 dollarë për personalizimin e një Lamborghini, Rolls Royce dhe një Maybach – të cilat ajo i kishte spërkatur me ngjyrë gri.

Burimet e TMZ pohuan se çdo makinë ka marrë rreth një muaj për t’u përfunduar, sepse çdo pjesë e makinës duhet të çmontohej për t’u spërkatur.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE