Pas “Dhimbje”, Noizy vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas “Dhimbje”, Noizy vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Këtë 14 shkurt Noizy erdhi me një këngë kushtuar dashurisë. Kënga mban titullin “Dhimbje”, mirëpo tani reperi erdhi me një tjetër hit.

Ai erdhi në bashkëpunim me Term & Rvchet dhe Dutchavelli dhe kënga është shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE