Prive zbulon: MC Kresha dhe Erzina bëhen prindër për herë të dytë

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Prive zbulon: MC Kresha dhe Erzina bëhen prindër për herë të dytë

Reperi MC Kresha është bërë baba për herë të dytë, në orët e pasdites së 23 shkurtit sipas kohës lokale të Kanadë.

Lajmin, Prive.al e ka konfirmuar nga burime të sigurta pranë familjeve.

Foshnja, i gjinisë djalë dhe bashkëshortja e reperit, Erzina janë në gjendje të mirë shëndetësore.

‘Gjithçka ka shkuar shumë mirë’ – i ka deklaruar burimi portalit tonë.

Lindja është kryer në Kanada, atje ku Kresha dhe Erzina janë zhvendosur bashkë me vajzën, Izën në muajt e fundit të pritjes së dytë të embël.

Shumë urime e me jetë të gjatë!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE