Xhensila pozon në të bardha, mahnit me veshjen

vovalbania February 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Xhensila pozon në të bardha, mahnit me veshjen

Këngëtarja e famshme shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është duke i kaluar disa ditë pushimi në Miami.

Nga atje, bukuroshja po kujdeset të sjellë imazhe mjaftë të nxehta.

E veshur në të bardha, teksa ekspozon edhe bikinet ngjyrë të hapur, Myrtezaj nuk la shumë vend për imagjinatë.

Kombinimi i saj perfekt bëri që shfaqet përvëluese dhe në formë perfekte.

Pika e saj e fortë duket të jetë gjoksi, ku edhe kësaj radhe e nxori në pah, duke mahnitur fansat e saj në Instagram.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE