FOTOT-Monika Lubonja takon “Pilotin e Zemrës”/ Dalin pamjet nga kërcimi i “nxehtë”

vovalbania February 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTOT-Monika Lubonja takon “Pilotin e Zemrës”/ Dalin pamjet nga kërcimi i “nxehtë”

Aktorja e njohur Monika Lubonja ishte e pjesë e festës së zhvilluar nga big Brother Vip. Pjesëmarrës kanë qenë të gjithë ish banorët e Big Brother, ndër ta edhe aktorja Monika Lubonja.

Lubonja në festë ka kërvyer me Pilotin e zemrës së saj. Pamjet kanë bërë xhiron në rrjetet sociale, ku ajo shihet duke u argëtuar dhe kërcen në krahët e Pilotit.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE