Georgina Rodriguez këmbëngul se është një femër e vetë-arritur, “Nuk shpenzoj asnjë qindarkë të Ronaldos”

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Georgina Rodriguez këmbëngul se është një femër e vetë-arritur, “Nuk shpenzoj asnjë qindarkë të Ronaldos”

Georgina Rodriguez ka këmbëngulur se ajo është një grua e vetë-arritur në jetë dhe nuk do të shpenzonte kurrë asnjë qindarkë nga vlera neto e fitimeve të Cristiano Ronaldos prej 373 milionë funtesh (443 milionë euro).

Ish-punonjësja e butikut, 28 vjeçe, u mburr se si ka ‘miliona’ të sajat dhe është ‘krenare’ që menaxhon karrierën e saj si influencere me 37.5 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo i tha edicionit spanjoll të revistës Forbes: “Për sa i përket parave, do të duhet të më falni, por unë preferoj të mos flas se sa miliona ka në llogarinë time bankare”.

“Jam e lumtur që jam partnerja e Cristiano Ronaldos, jam plotësisht e dashuruar me të dhe ndihem shumë me fat si rezultat.

“Jam e vetëdijshme se të qenit e dashura e tij më ofron shumë mundësi, por kam punuar dhe ndërtuar vetë ato që kam në bankë”

Në dokumentarin e saj të fundit në Netflix, me titull “I Am Georgina”, ajo tha: “Është e vërtetë që gjërat kanë shkuar mirë për mua vitet e fundit, por unë gjithashtu kam punuar shumë dhe kam ditur të përdor kohën time dhe rrjetet sociale”.

Bukuroshja argjentinase aktualisht është shtatzënë në pritje të binjakëve – një djalë dhe një vajzë – me partnerin e saj futbollist, Cristiano dhe pritet të lindë në prill.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE