Pas ndarjes nga Donaldi, Beatrix vjen me një mesazh të ndjerë “Nuk e kisha imagjinuar ndonjëherë”

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas ndarjes nga Donaldi, Beatrix vjen me një mesazh të ndjerë “Nuk e kisha imagjinuar ndonjëherë”

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes vetëm pak ditë pas daljes së aktorit nga shtëpia.

Nuk u panë bashkë në festën e post BVV e më pas Trixa i bëri “unfollow” Donaldit, gjë që pasoi me të njëjtin veprim nga ana e aktorit pas disa ditësh.

Donaldi ka fshirë çdo gjurmë të këngëtares nga llogaritë e tij në rrjete sociale por jo edhe videon me e puthjes së famshme me Bora Zemanin.

Teksa në rrjet po flitet se gjesti i Donaldit është një shenjë për prezantuesen, Trixa erdhi me një mesazh për ndjekësit e saj.

Ajo shkruan se është e bekuar për të gjithë ata që e kanë mbështetur gjatë kësaj periudhe, që besojmë se i referohet ndarjes nga Donaldi.

“Dashuria dhe mbështetja që kam marrë nga fansat e mi është më shumë se ç’mund ta kisha imagjinuar ndonjëherë. Jam me lot në sy duke e ditur që njerëzve u intereson për mua. Nuk mendoja kurrë që do të kaloja këtë eksperiencë. Ju jeni njerëzit e mi të preferuar dhe ju më bëni të lumtur çdo ditë, e fakti që unë mund t’i bëjë të tjerët të lumtur më bën dhe mua të ndihem mirë. Ju dua vërtet shumë me gjithçka që kam, përgjithmonë.”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE