Upss! Rrëzohet keq në tapetin e kuq, Selena Gomez prezanton këmbëzbathur “Sag Awards” (VIDEO)

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Upss! Rrëzohet keq në tapetin e kuq, Selena Gomez prezanton këmbëzbathur “Sag Awards” (VIDEO)

Selena Gomez befasoi shikuesit kur doli në transmetimin e drejtpërdrejtë këmbëzbathur së bashku me Martin Short, 71 vjeç.

Por kjo kishte një arsye!

Gjatë parakalimit në tapetin e kuq ajo u rrëzua para fotografëve dhe vendosi që në skenë të dalë pa taka, ndoshta për të mos rrezikuar më.

http://afterparty.al/wp-content/uploads/2022/02/IMG_9427.mp4

Shumë persona duartrokitën yllin e “Disney Channel” se i dha përparësi rehatisë mbi modën.

Fansat e vunë re menjëherë vendimin e yllit për të hequr dorë nga këpucët – dhe ndanë reagimet e tyre argëtuese në mediat sociale.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41932 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE