Beniada Nishani tha se fle akoma me biberon në gojë, reagon Ardit Çuni

vovalbania March 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Beniada Nishani tha se fle akoma me biberon në gojë, reagon Ardit Çuni

Ardit Çuni ka reaguar pas deklaratave të Beniada Nishanit e cila tha se ai fle akoma me biberon në gojë dhe se mes tyre nuk ka shanse të ketë diçka më shumsë se miqësi.

Këngëtari e ka marrë me sportivitet gjithë situatën dhe sot ka postuar një foto në Instastory ku shkruan: “Ku është biberoni?”, teksa ka etiketuar dhe modelen. Postimi është shpërndarë edhe nga Beniada e cila shkruan me humor: “Do të rraf”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE