Wow! Arrin një miliard dëgjime, Bebe Rexha shpërblehet nga Spotify

vovalbania March 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Wow! Arrin një miliard dëgjime, Bebe Rexha shpërblehet nga Spotify

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po arrin suksese të mëdha në muzikë.

Ajo tashmë ka grumbulluar miliona e miliarda dëgjime në platformat e ndryshme në bazë të krijimtarive muzikore që ka realizuar.

Kështu ka ndodhur edhe me këngën “Me, Myself & I”, të cilën e solli rreth gjashtë vite më parë në bashkëpunim me G-Eazy.

Në postimet e radhës që ka shpërndarë në InstaStory, ajo tregon se është shpërblyer nga Spotify pasi ka arritur një miliard dëgjime.

Në letrën që mori nga platforma e famshme shkruhet ‘urime që ke arritur një miliard dëgjime’.

“Shpresojmë që të merrni një moment për të reflektuar mbi gjithçka që ju desh për të arritur një moment historik kaq të jashtëzakonshëm. Kjo pllakë qëndron si testament për gjithë punën tuaj të palodhur”, thuhet më tej.

Biondja dukej se ishte tejet e lumtur për arritjen, ndërkohë që mbante pllakën dhe kërcente bashkë me të.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE