Arbri flet hapur: Bora ka rrezikuar shumë me puthjen, lidhja Donald-Trixa e çuditshme!

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Arbri flet hapur: Bora ka rrezikuar shumë me puthjen, lidhja Donald-Trixa e çuditshme!

Në puntatën e fundit të post Big Brother VIP opinionisti Arbër Hajdari tha se Bora ka rrezikuar shumë kur pranoi takimin me Donaldin gjatë qëndrimit të tij në Big Brother VIP.

Ai tha se i është dukur e çuditshme lidhja e re e krijuar mes Donaldit dhe Beatriksës.

“Bora ka rrezikuar shumë duke marrë pjesë në program aq më shumë duke dhënë puthjen. Nuk shoh arsye që Donaldi të tërhiqej, të paktën sa të mbaronte ky program. Më është dukur e çuditshme edhe lidhja e re, edhe për mënyrën si u krijua, edhe hyrja e e Triksës në finale se sjellja e Donaldit ishte e ftohtë, kurse Triksa më është dukur e sinqertë”, tha Arbri.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58056 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE