ARJOLA DEMIRI THUMBON ANTONELA BERISHËN NË POST BB VIP: URIME PËR SANREMON

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
ARJOLA DEMIRI THUMBON ANTONELA BERISHËN NË POST BB VIP: URIME PËR SANREMON

Arjola dhe Antonela kane qene personazhe qe kane bere xing dhe kane patur goxha debate brenda shtepise se BB VIP, por duket se keto debate vazhdojne edhe sot.

Disa burime kane treguar se ne xhirimet e Post BB VIP Antonela ka filluar te hedhe kunja kundrejt Arjoles.

”Urime per fustanin, urime per floket”, por keto kunja jane pasuar nga Arjola e cila i ka thene: ”Urime dhe ti per Sanremon!”.

Rikujtojme se Antonela u perfol se do te merrte pjese ne Sanremo, madje mediat e shiten sikur do bente nje dalje serioze atje nderkohe qe u shfaq vetem pak kohe ne nje emision anonim ne nje televizion te kategorise se trete ne Itali me emrin “Odeon”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52182 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE