Kendall Jenner ka lyer flokët dhe ngjyra hyri direkt në listën e trendeve

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kendall Jenner ka lyer flokët dhe ngjyra hyri direkt në listën e trendeve

Kendall Jenner ka zgjedhur një nuancë të së kuqes dhe sapo bëri ndryshimin drastik që askush nuk e priste. Ajo parakaloi në Milan Fashion Week me ngjyrën e re, të pastër dhe më të çelur se brunia që ka pasur gjithmonë. Pa shumë fjalë, ngjyra e saj e re i thotë të gjitha. Tani presim vetëm që ndryshimi i Kendall të pushtojë rrugët.

Fotot e modeles në Milano, kur u fotografua me pamjen e re treguan shumë për emocionin e një ndryshimi të vogël që ndonjëherë te vajzat jep kënaqësi më të madhe se çdo gjë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32290 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE