Zbulohet kush e ka vrarë vërtet motrën e Seherit, nesër në “Amaneti”

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zbulohet kush e ka vrarë vërtet motrën e Seherit, nesër në “Amaneti”

Dujgu merr një lajm të hidhur për motrën e saj. Seher lutet për Kevserin dhe të gjithë mblidhen në vilë për 1-vjetorin e ndarjes së saj nga jeta. Zija rikthehet në shtëpi dhe e përjeton keq këtë situatë duke kujtuar momente nga vrasja e Kevserit. Zija kujton sesi Kevser vdiq gjatë një sherri me Ikbalin. Ai i tregon Jamanit se Kevserin e vrau Ikbali.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE