Konkurrentja e “Përputhen” prek me deklaratën e radhës lidhur me divorcin: Nuk njeh as fëmijën e tij

vovalbania March 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Konkurrentja e “Përputhen” prek me deklaratën e radhës lidhur me divorcin: Nuk njeh as fëmijën e tij

Gjatë ditës së sotme, në puntatën e radhës të “Përputhen” është transmetuar takimi i konkurrentes së re dhe Mevlanit.

Takim ky që ndezi shumë kureshtjen e Mevlanit lidhur me të shkuarën e Çiljetës.

Ajo tregoi se mes saj dhe ish-bashkëshortit është përfshirë një njeri i tretë, i cili ka çuar në divorcin e tyre.

Çiljeta tregon se që pas njohjes me vajzën tjetër, ish-bashkëshorti i saj nuk e ka parë më fëmijën e tyre.

Pas gjithë këtyre gjërave ajo ende e cilëson ish-bashkëshortin e saj si një person me “zemër të bardhë”.

Çiljeta: Ishim një familje shumë e lumtur. Ish-bashkëshorti im nuk ka qenë shqiptar, ka qenë italian. Dhe duke ardhur nga Italia në Shqipëri, duke njohur mentalitetin e Shqipërisë bënte shumë për të tjerët dhe normalisht as ekonomia nuk na ka munguar. Kjo pjesë e shkaktoi ndarjen, jeta e natës. Dikush tjetër u fut në mes. Arritëm deri në atë pikë sa as gocën nuk e shikonte dhe këtë gjë unë nuk e fal dot. Kemi arritur deri sa jemi zënë. Më vjen keq dhe pse ndonjëherë nuk dua ta hedh poshtë. Nuk e zë askush vendin e vet. Por fëmija është gjëja më e rëndësishme në jetë, nuk mund të hidhet asnjëherë në botë. E dashura mund të iki, por fëmija nuk mund të iki asnjëherë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52636 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE