Një vit pa nënën e saj, Melinda përlot me dedikimin “Më mungon…”

vovalbania March 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Një vit pa nënën e saj, Melinda përlot me dedikimin “Më mungon…”

Kanë kaluar një vit që kur nëna e Melinda Ademit ka ndërruar jetë.

E ëma e artistes ndërroi jetë në moshën 50-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin e gjirit.

Në një vjetorin e vdekjes padyshim nuk ka munguar një dedikim nga Melinda, e cila përloti të gjithë me fjalët.

Një vit më parë. Pusho në paqe nënë. Më mungon shumë dhe gjithmonë do të të kem në zemër”, kanë qenë fjalët e 26-vjeçares, krah një fotografie nga fëmijëria e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE