Konkurrenti në lidhje dashurie jashtë programit? Të kapur për dore, i zbulohet fotografia me një vajzë të panjohur!

vovalbania March 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Konkurrenti në lidhje dashurie jashtë programit? Të kapur për dore, i zbulohet fotografia me një vajzë të panjohur!

Albi Dhima është larguar nga programi “Për’puthen” ditë më parë.

Ish-konkurrenti ishte deklaruar për Alesian, e cila nuk bëri të njëjtën gje dhe pasi gjërat nuk shkuan si duhet ai u largua nga programi.

Por një fotografi e zbuluar së fundmi tregon Albin të kapur për dore me një vajzë, fytyra e së cilës është e mbuluar.

Në fotografi shihen dhe Bashkimi me Alvisën dhe duket të jetë e shkrepur me 31 dhjetor.

Kjo fotografi së bashku me disa biseda u zbuluan pasi Alvisës iu vodh Instagrami.

Ajo që habiti edhe ndjekësit ishte fakti se vetëm 2 ditë pas shkrepjes së kësaj fotografie Albi u deklarua për Alesian ndërsa po dyshohet se ai mund të ketë qenë në një lidhje jashtë programit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52592 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE