“Zbrit se kam një hall” Moderatorja shqiptare tregon dhuratën luksoze që mori nga ish-bashkëshorti

vovalbania March 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Zbrit se kam një hall”  Moderatorja shqiptare tregon dhuratën luksoze që mori nga ish-bashkëshorti

Moderatorja e njohur Dajana Shabani ka folur për jetën e saj private.

Ndër të tjera ajo është ndalur dhe te marrëdhënia me ish-bashkëshortin, me të cilin ka një vajzë-

Dajana zbuloi madje edhe dhuratat që i kanë mbetur në mendje prej tij.

“Kam shumë dhurata të ish-bashkëshortit tim dhe që të mos kështu reklama janë disa makina shumë të lezetshme që mi ka bërë për Shën Valentin, për përvjetore dhe i ka pas bërë shumë të bukura surprizat. Për shembull një Porche që ma ka bërë dhuratë ishte kështu…më mori në telefon dhe më tha zbrit zbrit se kam një hall dhe unë hipa në makinë sikur ai kishte vërtetë një hall dhe zbrita me vrap. Më tha a hipe në makinë? Po i thashë, epo e gëzofsh. Pra, surprizat ai i ka bërë shumë të bukura”, tregoi Dajana.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41930 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE