Fli për darkë – Don Xhoni e pret në “konak” Donaldin e BBV

vovalbania March 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fli për darkë – Don Xhoni e pret në “konak” Donaldin e BBV

Me rastin e festës së 28 nëntorit ish finalisti, Donald Veshaj, kishte pikturuar portretin e Ismail Qemailit, i cili u shit në ankand dhe të gjitha paratë i dhuroj për bamirësi.

Kurse më 17 shkurt, kur Kosova festoi 14 vjetorin e Pavarësisë, Donaldi realizoi portretin e Adem Jasharit.

Ndërkohë sot ai ka shkuar te familja Jashari për ta dërguar portretin e heroit Adem Jashari aty ku e ka vendin siç tha edhe Donaldi.

Ata po ashtu realizuan edhe një foto së bashku me Bekim Jasharin, i biri i heroit Hamzë Jashari.

Ndërsa në mbrëmje Veshaj ka postuar në Insatgram një video I cili duket se ka vizituar reperin Kosovar nga Drenica, Don Xhonin, të cilët shihen në një darkë tradicionale, me fli e speca, shkruan Insajderi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE