Aktorja e njohur shqiptare në pritje të binjakëve, zbulon barkun e rrumbullakosur!

vovalbania March 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aktorja e njohur shqiptare në pritje të binjakëve, zbulon barkun e rrumbullakosur!

Aktorja e njohur shqiptare, Delinda Disha është në pritje të ëmbël.

Aktorja e humorit po pret të bëhet nënë e jo një por dy fëmijëve dhe lajmin e ka bërë të ditur vet përmes rrjeteve sociale.

Në foton familjare të postuar, Delinda shfaqej me barkun e rrumbullakosur e rrethur nga bashkëshorti dhe djali i saj i madh, 5-vjeç.

Aktorja e “Klanifornias” e zbuloi përmes një komenti se është në pritje të binjakëve, pasi dikush e pyet në lidhje me bebushin.

“Po, dy binjakë!”- përgjigjet ajo, duke konfirmuar kështu se së shpejti do të bëhet nënë e tre fëmijëve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE