Si rrallë herë Çiljeta vjen me një dedikim romantik për Albanin, në përvjetorin e lidhjes së tyre!

vovalbania March 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Si rrallë herë Çiljeta vjen me një dedikim romantik për Albanin, në përvjetorin e lidhjes së tyre!

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha sot shënojnë një datë të veçantë së bashku.

Çifti i njohur sot festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes së tyre dhe si rrallë herë këngëtarja erdhi me një dedikim romantik për të dashurin e saj.

“Sot gjashtë vjet bashkë, dielli im”, ka shkruar Çiljeta sipër një fotografie ku shfaqet krah futbollistit të njohur.

Këngëtarja poston shumë rrallë fotografi me të dashurin dhe është nga ata të famshëm që gjithmonë jetën personale e mbajti larg syrit të publikut.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE