Pas tradhtisë, kjo është gjëja që e ‘vret’ më së shumti një femër sipas Luizit

vovalbania March 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas tradhtisë, kjo është gjëja që e ‘vret’ më së shumti një femër sipas Luizit

Luiz Ejlli ka ‘zbuluar’ së fundmi gjënë që e vret më shumë një femër. E ndonëse të gjithë mund të mendojnë së është tradhtia, këngëtari nuk mendon njësoj.

Teksa bisedonte me banorët, me humor, Luizi u tregoi gjënë që e prek më shumë një vajzë.

Këgëtari tha se para tradhtisë, vjen këpuca e preferuar, ku mori shëmbull një rast kur një vajzë që ka fiksim një palë këpucë nuk i merr dot pasi nuk ka numër.

“Dy gjëra e therin femrën më shumë se tradhtia. Kjo një, se edhe tradhëtinë e falin, edhe atë moment se durojnë është kur janë në një dyqan këpucësh, kanë zgjedhur këpucët që i pëlqen dhe shkon e i thotë shitëses a ke numër më të vogël dhe i thotë jo”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE