8 Mars-i i lajmeve të bukura: Modelja Kristina Baki rrëfen pritjen e ëmbël

vovalbania March 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
8 Mars-i i lajmeve të bukura: Modelja Kristina Baki rrëfen pritjen e ëmbël

Kristina Baki ka pritur 8 marsin që të zbulojë se po pret fëmijën e saj të parë. Me barkun e rrumbullakosur dhe në një album fotosh, modelja shumë e njohur shqiptare ka zbuluar se është në javën e 30-të. Prej kohësh Kristina e ka mbajtur të fshehtë lajmin, ndërsa ka zgjedhur të mos japë më shumë detaje dhe të mos e zbulojë gjininë.

Pak poza modelesh dhe ja tek e keni, një tjetër mami të ardhshme në showbizin shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina (@kristinabaki)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE