Mes shumë urimesh dhe kujtimesh: 8 Marsi i të njohurave ishte kështu

vovalbania March 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mes shumë urimesh dhe kujtimesh: 8 Marsi i të njohurave ishte kështu

8 marsi ka bërë që personazhet e ndryshëm të showbiz-it shqiptar të ndajnë urimet e ndjera dhe surprizat e mara nga njerëzit e tyre më të dashur.
Disa kanë marrë urimet më të ëmbla nga fëmijët, e të tjerë kanë publikuar fotot e mamave, duke treguar se kjo ditë i ka gjetur të emocionuar dhe me shumë mirënjohje.
Kudo në botë 8 marsi njihet si dita ndërkombëtare e grave dhe vajzave që protestojnë për çdo të drejtë të tyre. Me kalimin e viteve, ndryshe nga më parë, 8 marsi është identifikuar edhe më shumë si dita e grave dhe jo vetëm nënave dhe pse urimet ndaj çdo qënieje që është bërë nënë edhe sot nuk kanë munguar.
Më poshtë ju sjellim disa prej tyre:


Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE